HST lükanduks

HST tüüpi uks sobib hästi kuni 6 m laiuste läbipääsetavate avade täiteks. See on mugav lahendus, kuna sellel on suured klaaspaketid, mis paistavad minimaalselt silma, tuues võimalikult palju vaadet tuppa. Kuullaagrid muudavad liikuva uksepoole libisemise kergeks. Fikseeritud ja liikuv uksepool on eraldi paigaldatud kahele tasandile. Silmapaistev disain sobib suurtele avadele.

Gealan S8000 2kordse paketiga
Gealan S8000 3kordse paketiga
Gealan S9000 3kordse paketiga
Maksimaalne suurus = 6000 mm
 

PSK paralleelselt kallutatav lükanduks

Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.

Gealan S8000 2kordse paketiga
Gealan S8000 3kordse paketiga
Gealan S9000 3kordse paketiga
Maksimaalne suurus = 3300 mm
 
 
 

PVC Välisuksed


Plastik PVC välisuksed kuuekambrilise profiiliga süsteem Gealan S 8000 IQ ja S 9000. Profiili laius 74mm ja 83mm.
Profiil sobib passiivmajadele

Gealan S8000 2kordse paketiga
Gealan S8000 3kordse paketiga
Gealan S9000 3kordse paketiga

Kuidas valida profiili?

Pöörake tähelepanu koefitsendile.
  • Uf-on lengi ja raami soojusjuhtivuse koefitsent
  • Ug- on klaaspaketti soojusjuhtivuse koefitsent
  • Mida väiksem on U-arv, seda soojem on aken.
Erinevate mõõtudega ja konfiguratsioonidega akendel on erinev U-arv, mis on nähtav meie poolt koostatud hinnapakkumises iga elemendi juures.
 

Avatavused:

Skeem A

Uks koosneb kahest suurest osast, millest üks on fikseeritud ning teine osa on avatav ning seda saab liigutada fikseeritud klaaspaketiga paraleelselt.
Skeem A Uks koosneb kahest suurest osast, millest üks on fikseeritud ning teine osa on avatav ning seda saab liigutada fikseeritud klaaspaketiga paraleelselt.
Skeem C

Uks koosneb neljast osast millest kaks on fikseeritud ning kaks on avatavad. Kahte keskmist osa saab liigutada mõlemas ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.
Skeem C Uks koosneb neljast osast millest kaks on fikseeritud ning kaks on avatavad. Kahte keskmist osa saab liigutada mõlemas ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.
Skeem G1

Uks koosneb kolmest osast millest kaks on fikseeritud ning üks on avatavad. Keskmist osa saab liigutada ühel pool ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.
Skeem G1 Uks koosneb kolmest osast millest kaks on fikseeritud ning üks on avatavad. Keskmist osa saab liigutada ühel pool ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.
Skeem H

Uks koosneb kolmest liikuvast osast. Kahte äärmist osa saab liigutada keskele kokku ning kesmist osa saab liigutada ühele poole seina vastu.
Skeem H Uks koosneb kolmest liikuvast osast. Kahte äärmist osa saab liigutada keskele kokku ning kesmist osa saab liigutada ühele poole seina vastu.
Skeem K

Uks koosneb kolmest osast millest kesmine on fikseeritud ning kaks äärmist osa on avatavad. Kahte äärmist osa saab liigutada keskel oleva fikseeritud osa taha kokku.
Skeem K Uks koosneb kolmest osast millest kesmine on fikseeritud ning kaks äärmist osa on avatavad. Kahte äärmist osa saab liigutada keskel oleva fikseeritud osa taha kokku.

Välisuksemudelid:

F: Kaldpöördavatava keskmise osaga aken F: Kaldpöördavatava keskmise osaga aken

Värvid:

© 2010 M-Puit OÜ
Reg nr.12030686
KMKR: EE102031883