Meist

Meie ettevõte tegeleb alates 2010. aastast PVC akende, uste, rõduplokkide ning klaaskonstruktsioonide müügi ja paigaldamisega, samuti pakub lisateenuste kompleksi. M-PUIT – liider mistahes keerukusastmega nüüdisaegsete paigaldustehnoloogiate kasutamisel. Me pakume oma klientidele suures valikus plastikust ja puidust tooteid, samuti kombineeritud konstruktsioone „puit-alumiinium”. Antud hetkel on meil kõige suurem tootevalik kogu Eestis. Suurem osa riigi kinnisvaraarendajatest valib just meie ettevõtte peamiseks alltöövõtjaks elumajade ja tööstushoonete ehitamisel. 

Meie tootevalik ja selle iseärasused

Me tegeleme juba üle kümne aasta järgmist liiki toodete paigaldamisega:

M-PUIT aknad ühendavad endas detailide, profiili, sulustusmehhanismide ja klaaspakettide kõrge kvaliteedi.

Meie PVC-tooted valmistatakse Saksa 6-kambrilisest Gealan profiilist, mida on kahte tüüpi: 

Samuti saab meie käest osta puitaknaid, mida valmistatakse kolmekihilisest liimprussist, milleks kasutatakse männi-, lehise-, meranti- ja tammepuitu. 

Puitalumiiniumaknad ühendavad endas kõik naturaalse puidu ja metalli parimad omadused: ei karda vihma ega lund, tagavad suurepärase heli- ja soojusisolatsiooni, on keskkonnasõbralikud ja kauakestvad. 

Akna hind sõltub väljavalitud klaaspaketi paksusest, profiilist, sulustusmehhanismist ning samuti värvitoonist. 

Meie teenused

Lisaks sellele, et te saate meie käest uksi ja aknaid tellida, pakume me veel tervet kompleksi lisateenuseid: 

Meie ettevõte hoolitseb oma klientide heaolu eest ja teeb kõik selleks, et nad ei peaks liigselt muretsema. 

Meie eelised

Kõik tooted omavad kvaliteedisertifikaati. Me kasutame klaaspakette, mis vastavad eurostandardile prEN 1279. PVC aknad vastavad Soome standardite SFS 3922 ja SFS 3304 nõuetele. M-PUIT töötajad tõstavad pidevalt oma kvalifikatsiooni, kasutavad uusi innovaatilisi lahendusi, kontrollivad toodete kvaliteeti ja montaažitehnoloogiast kinnipidamist. 

Mõõtude võtmiseks või nõustamiseks saate registreerida, kui helistate meie kontakttelefonile või täidate saidil esitatud tagasisidevormi. Meie spetsialistid aitavad leida nõustamise käigus just teie vajadustele vastava profiili, klaaspaketi, materjali ja teenuste mahu ning teevad seejärel vastava hinnapakkumise. 

Me tagame tellimuse täitmisel kõige lühemad tähtajad, 2-3 nädalat, sõltuvalt selle keerukusest ja komplekteerimisest. Meie peamisteks eelisteks on  – tööde teostamise kiirus ja kvaliteet, mis tuleneb meie töötajate kõrgest kvalifikatsioonist!