Tooted

Tooted

PVC aknad

PVC aknad
  • Gealan S8000 – energiatõhusad plastikaknad, parim valik neile, kes hindavad kõrget mugavustaset, keskkonnasõbralikke materjale ja nüüdisaegset disaini taskukohase hinnaga. Tänu 6-kambrilisele Saksa profiilile hoiavad aknad ruumis hästi soojust, aga plii mittekasutamine tagab keskkonnasõbralikkuse ja ohutuse.


  • Gealan S9000 – preemiumklassi plastikaknad. Profiili laius on 82,5 mm. Lisaks täiustatud profiilisüsteemile lisati S9000-le täiendav kummitihend. Paigaldatava kahekambrilise klaaspaketi laius on 48 mm, kuid seda saab laiendada kuni 52 millimeetrini. Tänu uute tehnoloogiate kasutamisele saavutati tänase päeva seisuga parimad müra- ja soojusisolatsiooni näitajad.

Puitaknad

Puitaknad
  • Euroline 68 – puidust aknaprofiil, mis on valmistatud kolmekihilisest liimprussist. Esitletud profiili valmistatakse männist, tammest või merantist. Viimane on punase puu eriliik. Profiil komplekteeritakse ühekambrilise klaaspaketina, mille laius on kuni 24 mm.


  • Euroline 78 – profiilisüsteem, mis on valmistatud 78 mm paksusest kolmekihilisest liimprussist. Sõltuvalt modifikatsioonist kasutatakse peamise puiduliigina mändi, tamme, lehist või isegi meranti. Profiile Euroline 78 sobib kahekambriline klaaspakett, mille paksus on 36 kuni 40 mm.


  • Euroline 92 – puitaknad, mille soojusisolatsiooni näitajad on maksimaalsed. See aknasüsteem, mille profiili paksus on 92 mm, on valmistatud neljakihilisest liimprussist. Akende IV 92 Euroline suurendatud profiil tagab võimaluse paigaldada klaaspakette, mille paksus on 48 kuni 54 mm.

Puitalumiinium aknad

Puitalumiinium aknad

Puidu ja alumiiniumi kombinatsioon akende profiilisüsteemide valmistamisel aitab ühendada mõlema materjali parimad omadused. Puit on keskkonnasõbralik, summutab suurepäraselt müra, on madala soojusjuhtivuse koefitsiendiga. Alumiinium kaitseb omakorda keskkonna negatiivse mõju eest.

Meie kataloogis on esindatud korraga kaks profiilisüsteemide mudelit, mis on komplekteeritud alumiiniumist katteplaatidega: IV 68 Euroline ja IV 78 Euroline. Need paistavad silma kasutatavate klaaspakettide paksuse ja tüübi poolest.

Akende profiilisüsteemide põhimaterjaliks on liimpruss, mis sõltuvalt modifikatsioonist on valmistatud männist, tammest, lehisest või merantist (punase puu eriliik).

Välisuksed

Välisuksed
  • Plastikust välisuksed on kõrgete soojusisolatsiooniliste näitajatega, ei vaja hooldamist ning on puidust analoogidest 36-50% odavamad. Neid pole vaja värvida, profiilile saab valida sellise katte, mis jäljendab tõetruult naturaalse puidu struktuuri. Meie kaupluses esindatud profiilisüsteemidega Gealan S8000 ja Gealan S9000 plastikustel on vastavalt kaks ja kolm tihenduskontuuri.


  •   Puidust välisuksed, mis on valmistatud profiilisüsteemidest IV68, 78, 98, on köitva välimuse ning kõrgete soojus- ja heliisolatsiooni näitajatega. Puituste alusmaterjaliks on tugev liimpruss erinevatest puiduliikidest nagu: mänd, punane puu, lehis ja tamm. Profiilisüsteeme IV68 ja 78 saab valmistada kombinatsioonis alumiiniumiga.

Lükanduksed

Lükanduksed

Kui on vaja paigaldada uks suurde ukseavasse, siis tuleb maksimaalse valgusava säilitamiseks võtta kasutusele portaalsed lükandsüsteemid. Need komplekteeritakse spetsiaalse sulustusmehhanismiga, mis hoiab suurt uksetiiba kinni ja tagab selle sujuva avamise. Sulustusmehhanism ühildub enamiku meie saidil esitletud ukseprofiilidega sõltumata nende valmistamisel kasutatud materjalist. Vastavalt saate valida portaalisüsteemi nii plastikust PVC-süsteemide kui ka teiste meie kataloogis esitletud profiilide ostmisel.

Sõltuvalt uksetiiva avamise/sulgemise moodusest on lükandsüsteemid järgmised:

  • Tõst-lükanduksed (HST). Uksetiib paigaldatakse siinidele, mis kinnitatakse otse ukseprofiili raami külge. Avamisel läheb see esialgu üle tuulutusrežiimile, järgnevalt tõuseb alumine osa ja liigutamine on võimalik alles hiljem. Sulgemine toimub vastupidises järjekorras.
  • Paralleel-lükanduksed (PSK). Uksetiib paigaldatakse esialgu juhikutele, mis paiknevad karbi alumises ja ülemises osas paralleelselt statsionaarse osaga. Ukse avamine/sulgemine toimub uksetiiva kõrvale nihutamise teel.