Uus elamuprojekt meie firmalt: Kaasaegsed paarismajad
31.07.2023

Uus elamuprojekt meie firmalt: Kaasaegsed paarismajad

Uus elamuprojekt meie firmalt: Kaasaegsed paarismajad
Tagasi

Muuga, Eesti - M-PUIT, innovatiivse ehituse valdkonnas tunnustatud liider, alustas uue ambitsioonika projekti elluviimist - kahe paarismaja ehitust aadressil Keraheina tee 22, 24. See projekt, mille eeldatav valmimisaeg on november 2023, lubab saada uueks stiili, kaasaegsuse ja energiasäästu mõõdupuuks.

Juba projekteerimise varasest staadiumist on selge, et need majad on tõeline kunstiteos. Kahekorruselised kastid on inspireeritud kaasaegsest disainist, ja iga detail on läbimõeldud kuni pisimate detailideni. Peidetud uksed ja liistud, kvaliteetsed aknad ning muud innovatiivsed elemendid sulanduvad projekti üldise stiiliga harmooniliselt kokku.

Erilist tähelepanu pööratakse energiakasutuse efektiivsusele. A-energiaklassiga tagavad need majad mitte ainult hubase ja mugava atmosfääri elanikele, vaid vähendavad ka negatiivset mõju ümbritsevale keskkonnale.

Nende paarismajade oluline omadus on kolme vannitoa olemasolu, pakkudes elanikele maksimaalset mugavust. See tagab peredele ja elanikele lisamugavuse ja praktilisuse.

Keraheina tee paarismajad on juba äratanud suurt huvi potentsiaalsete ostjate seas. Ühe maja hind on hinnanguliselt 356 000 eurot, mis vastab ehituskvaliteedi ja pakutavate mugavuste kõrgele standardile.

M-PUIT esindajad rõhutavad, et üks paarismajadest on juba valmimisele lähedal, mis tähendab, et see on valmis broneerimiseks. See on unikaalne võimalus neile, kes soovivad soetada kinnisvara, mis ühendab endas kaasaegsuse, stiili ja energiatõhususe.

M-PUITi uus projekt aadressil Keraheina tee 22, 24 lubab muuta arusaama kaasaegsest elamisest, tõstes kvaliteedi ja innovatsiooni standardi uuele tasemele.

Uus elamuprojekt meie firmalt: Kaasaegsed paarismajad